Ramadan mubarak!

Het einde van het collegejaar heeft zijn intrede gedaan en de zomervakantie is aangebroken. Eenieder die ons gesteund heeft en een constructieve bijdrage heeft geleverd: bedankt! Wij hopen jullie allen na de zomervakantie te mogen verwelkomen als ISA-lid, bestuurslid of een bezoeker van een van onze activiteiten. Ook het bestuur van ISA gaat op vakantie t/m 1 september.

Wil jij ISA (blijven) steunen? Word dan nu lid! Wil je echt wat betekenen voor de (moslim)studenten en ben je gemotiveerd, dan ziet ISA jouw sollicitatie met belangstelling tegemoet.

Voor nu wenst ISA jullie een gezegende en profijtelijke Ramadan. Moge Allah onze vasten en goede daden accepteren, onze voorgaande zonden vergeven en onze gebeden verhoren. Amin.

Vorig bericht
Het vitale werk van ISA
Volgend bericht
ISA erkend op de Vrije Universiteit Amsterdam (VU)!

Gerelateerde berichten