Algemene inschrijfvoorwaarden Cursussen

Cursussen Arabisch

Hieronder vind je de inschrijfvoorwaarden voor onze Arabische cursussen. Indien jij vragen hebt over één van onze cursussen, neem dan eerst een kijkje in onze FAQ. Staat jouw vraag er niet bij, dan kan je ons contacteren via ons contactformulier.

 1. Inschrijven
  1. Geïnteresseerden onder de 18 jaar dienen schriftelijke toestemming van ouders te hebben voor deelname aan één van de cursussen.
  2. Inschrijven voor de cursussen geschiedt online via de website.
  3. De inschrijvingen worden in volgorde van ontvangst van betaling in behandeling genomen. Als er geen plekken meer beschikbaar zijn, zullen wij jouw inschrijving niet meer in behandeling nemen.
  4. Voor aanvang van de cursus ontvang je per mail alle informatie over de eerste lesdag.
 2. Betaling
  1. Het cursusgeld is inclusief studiemateriaal van ISA, tenzij anders vermeld. Kosten voor extra kopieën of ander benodigd studiemateriaal zijn voor eigen rekening.
  2. ISA behoudt zich het recht om een cursus uit te stellen of af te lasten indien er te weinig inschrijvingen zijn of wegens een andere reden. In geval van aflasting wordt het door u betaalde cursusbedrag geretourneerd.
  3. Termijnbetaling is niet mogelijk. De betaling dient bij aanmelding volledig voldaan te worden.
 3. Annulering
  1. Uitschrijven voor een cursus is mogelijk tot 3 dagen voor aanvang van de cursus. Dit dient gedaan te worden door ons contactformulier in te vullen.
  2. ISA is niet aansprakelijk voor het tussentijds afbreken van de studie door de deelnemer. Na 3 dagen voor aanvang van de cursus is restitutie van het door jou betaalde cursusgeld niet meer mogelijk. Overplaatsing naar een ander niveau is alleen mogelijk vóór de tweede les door een mail te sturen naar ISA. Overplaatsing kan alleen gebeuren indien er plek is bij het ander niveau, goedkeuring is gegeven vanuit ISA en aan het cursusgeld is voldaan.
  3. Indien je je tijdig uitschrijft voor een cursus, dan wordt het door jou betaalde cursusgeld geretourneerd.
 4. Certificaten en examens
  1. Een cursist heeft recht op een certificaat mits het eindcijfer minimaal een 7 is. Aan het certificaat kunnen geen rechten ontleend worden.
 5. Auteursrecht
  1. ISA behoudt het auteursrecht op het eigen studiemateriaal. Dit studiemateriaal mag niet openbaar gemaakt worden door middel van foto’s, druk, plaatsing op het internet of op een andere manier zonder schriftelijke toestemming van ISA.

Cursussen Tajwid

Hieronder vind je de inschrijfvoorwaarden voor onze Tajwid cursussen. Indien jij vragen hebt over één van onze cursussen, neem dan eerst een kijkje in onze FAQ. Staat jouw vraag er niet bij, dan kan je ons contacteren via ons contactformulier.

 1. Inschrijven
  1. Geïnteresseerden onder de 18 jaar dienen schriftelijke toestemming van ouders te hebben voor deelname aan één van de cursussen.
  2. Inschrijven voor de cursussen geschiedt online via de website.
  3. De inschrijvingen worden in volgorde van ontvangst van betaling in behandeling genomen. Als er geen plekken meer beschikbaar zijn, zullen wij jouw inschrijving niet meer in behandeling nemen.
  4. Voor aanvang van de cursus ontvang je per mail alle informatie over de eerste lesdag.
 2. Betaling
  1. Het cursusgeld is inclusief studiemateriaal van ISA, tenzij anders vermeld. Kosten voor extra kopieën of ander benodigd studiemateriaal zijn voor eigen rekening.
  2. ISA behoudt zich het recht om een cursus uit te stellen of af te lasten indien er te weinig inschrijvingen zijn of wegens een andere reden. In geval van aflasting wordt het door u betaalde cursusbedrag geretourneerd.
  3. Termijnbetaling is niet mogelijk. De betaling dient bij aanmelding volledig voldaan te worden.
 3. Annulering
  1. Uitschrijven voor een cursus is mogelijk tot 3 dagen voor aanvang van de cursus. Dit dient gedaan te worden door ons contactformulier in te vullen.
  2. ISA is niet aansprakelijk voor het tussentijds afbreken van de studie door de deelnemer. Na 3 dagen voor aanvang van de cursus is restitutie van het door jou betaalde cursusgeld niet meer mogelijk. Overplaatsing naar een ander niveau is alleen mogelijk vóór de tweede les door een mail te sturen naar ISA. Overplaatsing kan alleen gebeuren indien er plek is bij het ander niveau, goedkeuring is gegeven vanuit ISA en aan het cursusgeld is voldaan.
  3. Indien je je tijdig uitschrijft voor een cursus, dan wordt het door jou betaalde cursusgeld geretourneerd.
 4. Certificaten en examens
  1. Een cursist heeft recht op een certificaat mits het eindcijfer minimaal een 7 is. Aan het certificaat kunnen geen rechten ontleend worden.