‘AmsterdamHelpt’ met ISA-bestuursleden Syrische vluchtelingen

De crisis die gaande is in Syrië is ons allen niet ontgaan. Voormalige en huidige ISA-bestuursleden hebben de organisatie AmsterdamHelpt in het leven geroepen met als doel bestaande hulporganisaties te ondersteunen door middel van acties. Samen met Stichting Union Alyasamin organiseert AmsterdamHelpt morgen een inzamelingsactie ten behoeve van de vluchtelingen in Syrië.

De inzamelingsactie richt zich voornamelijk op primaire levensmiddelen zoals houdbare voedingswaren, kleding, verzorgingsproducten e.d. Wij roepen eenieder op zaterdag 22 februari boodschappen te doen op Plein ’40-’45 en bij het verlaten van de supermarkt een donatie af te staan aan de vrijwilligers van AmsterdamHelpt. Wees welkom, kom langs en doneer!AmsterdamHelpt

Vorig bericht
De onbewuste individualisering van de moslimgemeenschap
Volgend bericht
Bestuursleden ISA bezoeken “Verlangen naar Mekka”

Gerelateerde berichten