Bezoek Studenten Boston University

Had ISA te maken met belemmeringen bij de oprichting? Hoe willen wij het leven van de moslimstudent vergemakkelijken? Hoe is de politieke sfeer in Nederland na de laatste verkiezingen?

Dit soort vragen werden ons gesteld tijdens een interessante en gezellige bijeenkomst gistermiddag (zondag 16 juli 2017). Amerikaanse studenten van de Boston University kwamen na hun studiereis naar Marokko, een bezoekje brengen aan Nederland en nodigden ons uit voor een ontmoeting. Hun doel is om de moslimgemeenschap te leren kennen in de verschillende landen die ze bezoeken. Na een korte introductie over onze studentenvereniging begon de vragenronde. Vragen over ISA, maar ook persoonlijke vragen werden ons gesteld. Prachtig om te zien hoe goed de studenten zich in ons konden inleven: allen zeer oprecht en open-minded. Een zeer geslaagde middag!

20024002_1601683453221830_6857552827028618507_o

Vorig bericht
ISA & SUN vieren ‘Id al-Fitr samen met jullie!
Volgend bericht
VSNU-Werkbezoek Kamercommissie OCW

Gerelateerde berichten