Bouw nieuwe gebedsruimte op VU gestart!

Alle lof zij Allah die uit Zijn Gunst de goede zaken vervolmaakt.

Met veel genoegen deelt de Islamitische Studentenvereniging Amsterdam (ISA) jullie mede dat de bouw van de nieuwe gebedsruimtes is gestart! Sinds 2012 heeft onze commissie Studentenzaken (SZ) zich hard gemaakt voor een verbetering van de faciliteiten en hierover intensief contact onderhouden met de VU. De nieuwe ruimtes komen in plaats van de huidige gebedsruimtes in de kelder. Kamer 1A-19 en 1E-74 worden verbouwd tot één grote ruimte met een scheiding tussen het mannen- en vrouwengedeelte. Ter vernieuwing beschikken de ruimtes over twee wasbakken alwaar je de mogelijkheid hebt om de rituele wassing te verrichten. Tevens worden de ruimtes bekleed met een dikker tapijt dat voorzien is van belijning. Naar verwachting zullen de ruimtes vanaf april 2014 beschikbaar voor jullie zijn. De commissie SZ zal het proces volgen en jullie regelmatig op de hoogte houden van de vorderingen.

Wij danken jullie ten slotte voor jullie morele en financiële steun. Mede door jullie lidmaatschap kunnen dit soort successen worden behaald. Moge Allah jullie hiervoor belonen en doe zo voort.

foto

Vorig bericht
ISA eindigt in kwartfinale Futsal toernooi!
Volgend bericht
ISA steunt Help Syrië De Winter Door!

Gerelateerde berichten