In gesprek met moslimstudenten op de UvA

Woensdag 8 februari 2018 waren onze bestuurs- en commissieleden verspreid op de faculteiten van de Universiteit van Amsterdam aanwezig om in gesprek te gaan met de moslimstudenten die daar studeren.

Al gauw viel ons de lage zichtbaarheid en aanwezigheid van de moslimstudenten op. De studenten die we spraken, gaven aan vrijwel geen contact te hebben met mede-moslimstudenten. Zo gaf één van de studenten aan nog nooit een andere moslim te hebben gezien in de stilteruimte om het gebed te verrichten. We vertelden ze over ISA en onze doelstellingen en legden uit op welke manier wij wat voor de UvA-studenten kunnen betekenen.

We zouden graag actiever willen worden op de UvA om ook deze moslimstudenten in aanraking te laten komen met onze evenementen, cursussen en warme community, die bestaat uit moslimstudenten uit heel Amsterdam. Hierom is erkenning aan de UvA dan ook een mooi doel dat we gauw hopen te behalen. We vragen Allah om ons hiertoe in staat te stellen!

isa-werf-leden-op-uva

Vorig bericht
Verbeter jouw band met de Qur’an
Volgend bericht
Ladies Eve: Have a Break, Have an ISA Night #1

Gerelateerde berichten