Interview studenten.net met commissievoorzitter M&A

De Islamitische Studentenvereniging Amsterdam (ISA) heeft in de loop der jaren veel weten te bereiken. Zo zijn wij de eerste erkende islamitische studentenvereniging aan de VU. Gelukkig blijven we groeien en in sha Allah willen we met onze inzet voor de moslimstudenten de komende jaren nog meer bereiken! Onze bestuursleden werken hier hard aan en zullen dit ook blijven doen in de toekomst. Benieuwd wie deze stille krachten zijn? Één van onze bestuursleden en commissievoorzitter Media & Actualiteiten (M&A), Donia Gharbi, is geïnterviewd door studenten.net en vertelt over zichzelf en ISA. Lees hier het interview.

Commissie M&A zet zich in om de stem van de (moslim)student te laten horen op diverse manieren; denk hierbij aan opiniestukken, columns en interviews. Ook legt het contact met diverse mediakanalen, waaronder faculteitsbladen, en houdt zo de actualiteiten bij en monitort de media.

Vorig bericht
Depressie, gepieker & el-Weswes III
Volgend bericht
ISA eindigt in kwartfinale Futsal toernooi!

Gerelateerde berichten