ISA bezoekt de Tweede Kamer

20130320_135418Op woensdag 20 maart bracht het bestuur van ISA een leerzaam bezoek aan de Tweede Kamer in het Binnenhof van Den Haag. We werden ontvangen door Tweede Kamerlid Ahmed Marcouch en begeleid naar de fractiekamer van de PvdA waar de fractieleden van de partij regelmatig vergaderen. Hier heeft het bestuur van ISA een interessant gesprek gevoerd met de heer Marcouch. Er kwamen natuurlijk allerlei punten aan bod, met name de ontwikkeling van een nieuwe commissie binnen ISA, namelijk de commissie Media & Actualiteiten (M&A) en hoe deze het beste vorm te geven. Daarnaast werd er gesproken over belangenbehartiging van moslimstudenten in het algemeen en hoe de politiek en media hierbij positief ingezet kan worden.

tweede kamerNadat ideeën en standpunten werden uitgewisseld, kregen wij een rondleiding door het Binnenhof. Het gebouw is gerenoveerd en heeft zowel een modernistische als historische indruk op ons achtergelaten. Na plaats te hebben genomen in de publieke ruimte van de Tweede Kamer en een Kamerdebat te hebben bijgewoond, kwam de rondleiding ten einde. De bestuursleden bleven nog even napraten met de heer Marcouch onder het genot van een glas jus d’orange. Het was een leuke ervaring die de bestuursleden van energie en nieuwe inzichten heeft voorzien!

Vorig bericht
Malaysia meets ISA!
Volgend bericht
Islamic Finance

Gerelateerde berichten