ISA erkend op de Hogeschool van Amsterdam (HvA)!

Met veel genoegen willen wij jullie mededelen dat ISA een nieuw mijlpaal heeft bereikt, al-hamdulillah. Naast de Vrije Universiteit zijn we nu ook op de Hogeschool van Amsterdam erkend! Na veel goede gesprekken met het College van Bestuur mogen we de HvA-studenten een warm welkom heten bij onze ISA-community. Door deze erkenning kunnen we nu ook op de HvA onze visie en missie uitdragen en ons inzetten voor de belangen van de moslimstudenten aldaar.

We kijken ernaar uit de HvA-studenten beter te leren kennen en met ze te spreken tijdens onze walk-ins, stands, cursussen en evenementen!

We vragen Allah om ons in staat te blijven stellen ons in te zetten voor de moslimstudenten in Amsterdam en vragen Hem om onze erkenning aan de HvA vruchtbaar te laten zijn.

Vorig bericht
Nabeschouwing Docu-avond: Human Flow
Volgend bericht
Hoe ontwikkel ik mijn religieuze identiteit?

Gerelateerde berichten