ISA in faculteitsblad Babel (UvA)

Het faculteitsblad Babel van de faculteit der geesteswetenschappen aan de UvA, benaderde voor het novemberblad een aantal religieuze studentenverenigingen voor een interview. De Islamitische Studentenvereniging Amsterdam (ISA) draagt haar eervolle Islamitische identiteit uit met trots en laat dat graag zien

Ook benieuwd naar het interessante interview met ISA en de overeenkomsten en verschillen met andere religieuze verenigingen? Lees hier het boeiende interview (pag. 14-15), onder de titel “Gevoos in de religieuze soos?”, waarin we onze heldere missie en visie uitleggen en onze normen en waarden verduidelijken. Ook hebben we het naast de wezenlijke combinatie van religie en wetenschap over de Islamitische beleefdheidsnormen en omgangsvormen.

babel-14 babel-15

Vorig bericht
Speciale ISA-groet aan alle studenten
Volgend bericht
Gratis workshop: leer effectief studeren!

Gerelateerde berichten