ISA ontvangt Tweede Kamerlid Ahmed Marcouch

De Islamitische Studentenvereniging Amsterdam (ISA) heeft gisterenavond, op donderdag 22 november, tijdens de wekelijkse bestuursvergadering op de VU, een bijzondere gast uit de Tweede Kamer ontvangen. Een hoogwaardig bezoek van de heer Ahmed Marcouch, Tweede Kamerlid voor de Partij van de Arbeid. Tijdens deze bijeenkomst is van gedachten gewisseld, zijn ideeën besproken en visies gedeeld en is er vooral veel gelachen.

Onderwerpen als de impact van het sociaal leenstelsel op (moslim)studenten, de omgang met media en strategiebeleid zijn aan bod gekomen. ISA ontdekte vele raakvlakken met de heer Marcouch, waarvan de belangrijkste: inspiratie voor maatschappelijke betrokkenheid putten uit de Islam. Het was een leerzaam gesprek en een constructieve discussie.

Als klein gebaar van ISA’s dank kreeg onze gast een gevulde ISA-mok mee naar huis. Wij danken de heer Marcouch hartelijk voor zijn komst en wensen hem veel succes bij al het goede dat hij als Tweede Kamerlid bewerkstelligt!

 ahmed-marcouch-islamitische-studentenvereniging-amsterdam-isa

Vorig bericht
ISA-bestuursleden krijgen een verwendag!
Volgend bericht
ISA aanwezig bij opening 0D-vleugel

Gerelateerde berichten