ISA op bachelorvoorlichtingsdag VU

Op zaterdag 9 maart 2013 vond wederom de bachelorvoorlichtingsdag plaats op de VU. Scholieren, ouders en anderen waren aanwezig om informatie in te winnen over opleidingen en om zich te oriënteren. Natuurlijk stond ISA er ook met een stand in al haar glorie met flyers, agenda’s, boeken en natuurlijk gratis goodie bags. Hoewel de dag vrij rustig begon, viel ISA toch op met haar uitnodigende stand en creatief in elkaar geknutselde borden die naar de stand uitnodigden. Het trok de aandacht van zowel moslimscholieren als niet-moslimscholieren en er werd heel wat afgevraagd aan de bestuursleden.

bachelorvoorlichtingsdagOnze bekwame bestuursleden hebben veel scholieren en geïnteresseerden op weg kunnen helpen met vragen omtrent opleidingen, de universiteit en onze vereniging. Er waren veel geïnteresseerden die heel enthousiast waren over onze activiteiten, vooral het coachproject trok hen aan. Ze waren verheugd te vernemen dat er überhaupt een Islamitische studentenvereniging bestond. We verwachten dan ook dat we veel scholieren verder op weg zullen helpen door middel van het coachproject en eventueel bijlessen in moeilijke vakken, zoals statistiek.

Vorig bericht
ISA aanwezig bij intern verenigingenoverleg SRVU
Volgend bericht
“Het einde van de diversiteit?”

Gerelateerde berichten