ISA op het benefiet van Maroc Relief

Op donderdag 19 april vond het benefiet van Maroc Relief in samenwerking met studentenvereniging Khmisa plaats. Het sponsorprogramma maakt onderdeel uit van het studenten- en weesfonds van Maroc Relief en is een initiatief om arme/hulpbehoevende studenten in Marokko de kans te bieden om een studie te kunnen volgen. Een actie die de Islamitische Studentenvereniging Amsterdam (ISA) graag steunt!

De benefietavond was informatief en interactief. Met diverse sprekers, een optreden van de Borrelnootjez en onder andere een quiz als invulling van het programma, vonden wij het een zeer geslaagde avond!

ISA had natuurlijk een informatiestand gestald, die druk bezocht werd. Ook zijn bestuursleden Ismael El Hami en Yassien Ismaiel op de foto gegaan met de Borrelnootjez! Het resultaat mag er wezen:

Wij danken Maroc Relief, studentenvereniging Khmisa en natuurlijk de Borrelnootjez voor het organiseren van en bijdragen aan een bijzondere en gezellige avond.

Vorig bericht
ISA op het Nationaal Islam Congres 2012!
Volgend bericht
Samenwerking met imams VU aan wensen studenten m.b.t. vrijdagpreek

Gerelateerde berichten