Inzameling kloffies voor Amsterdamse daklozen

In ‘Mustadrak al-Hakim’ is door ‘Abdullah ibn ‘Abbas – radiyallahu ‘anhu – overgeleverd dat onze profeet Muhammad – sallallahu ‘alayhi wasallam – heeft gezegd: “Een gelovige is niet degene die de nacht verzadigd doorbrengt, terwijl zijn buur honger lijdt.” Onze stadsgenoten zijn onze buren! Medeleven met de armen en een helpende hand aanreiken, beperkt zich niet enkel tot voedsel, maar beslaat elke primaire levensbehoefte waaronder kleding.

Voor deze winter zamelen wij i.s.m. Kloffie Kompany kleding in voor Amsterdamse daklozen. Kloffie Kompany is een Amsterdams initiatief om daklozen van warme winterkleding te voorzien, zoals tweedehands winterjassen, sjaals, handschoenen en nieuw-gekochte sokken. Een prachtig initiatief dus, waar wij graag een bijdrage aan leveren. Daarom hebben wij voor 14, 20 en 23 december in het Studentend0k van de Vrije Universiteit Amsterdam een inzamelingspunt gecreëerd. Eenieder kan langskomen om zijn spullen te doneren, zodat ook onze stadgenoten van warme kleding zijn voorzien deze winter.

Wij hopen dat dit initiatief veel daklozen in ieder geval van één last verlost. Wij bedanken iedereen die iets gedoneerd heeft. Moge Allah jullie belonen voor jullie vrijgevigheid en jullie bezittingen zegenen!

kloffie-kompany

Vorig bericht
Ledenbijeenkomst: Donor worden?
Volgend bericht
We won the Green Office Most Sustainable Grant!

Gerelateerde berichten