ISA steunt Help Syrië De Winter Door!

Vol trots kunnen wij mededelen dat zowel oud-bestuursleden als huidige bestuursleden van ISA meehelpen met het online-benefiet van HSDWD! Een oud-bestuurslid is momenteel zelfs in het vluchtelingenkamp in Yarmouk om te helpen als vrijwilliger. Deze dappere jongeman was gisteren (zaterdag 1 februari) in de livestream van HSDWD te horen waar hij met een brok in zijn keel vertelde over de verslechterde levensomstandigheden. Vanuit ISA willen wij hem een hart onder de riem steken en jullie vragen zowel hem als het Syrische volk in jullie du’a’ te gedenken. Wij zien hem graag veilig en wel thuiskomen, maar hopen allereerst dat zijn bijdrage een verschil zal maken. Zijn enige verzoek luidt als volgt: ‘Maak het bekend, zodat mensen iets geven. Desnoods een euro, want dat betekent hier een zak rijst erbij!’ Geef jij hier gehoor aan?

Nog niet eerder gehoord van HSDWD? Bezoek hun website en doneer nu!

HSDWD

Vorig bericht
Bouw nieuwe gebedsruimte op VU gestart!
Volgend bericht
ISA op VU-bachelorvoorlichtingsdag

Gerelateerde berichten