Kick it! Train it! Work it!

Het leek oneindig te duren. Binnen zitten. Thuis werken. Je enige sociale contact; je laptop. Maar nu, het weide grasveld. Vriendelijke gezichten. Een gevoel van opluchting. De training begon als een gezellige meetup, maar zodra Sabra en Samir het startsein gaven werd het menens. Het was springen, zweten, rennen, schreeuwen. En een gevoel van euforie. De training haalde het beste uit ons naar boven doordat we, met de motivatie van Sabra en Samir, onszelf hebben kunnen bewijzen wat voor doorzettingsvermogen we in ons hebben. Dat de tijd van thuiszitten ons niet langer in bedwang houdt en we nu weer verder kunnen, verder gaan. Sabra en Samir eindigden de training door hun verhaal over moed en doorzettingsvermogen met ons te delen, terwijl we genoten van ons water en fruit, gesponsord door de Albert Heijn. Een inspirerend moment dat niet snel zal worden vergeten.

Wij danken Sabra en Samir voor de training dat gepaard ging met wijze lessen. De spierpijn de dagen erna was het waard.

Vorig bericht
Islam & Mental Health

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.