Klaar voor Ramadan? – Ladies Iftar

“Ik ben al begonnen mezelf voor te bereiden op de komende Ramadan.” Herkenbaar? Of begin je achter je oren te krabben…

Geïnspireerd door onze vrome voorgangers, die zich al zes maanden vóór aanvang van de maand Ramadan voorbereidden, is deze mooie bijeenkomst voorgesteld. Op maandag 20 maart hebben wij dit samen met studentenvereniging MashriQ verwezenlijkt met een ladies-iftar. We trapten af met een prachtige Qur’an-recitatie – verzorgd door een dame – waarna we de aanwezigen met verschillende opleidingen en achtergronden verwelkomden! We zijn een stuk wijzer geworden over de doelstellingen en de geest van het vasten. Waarin verschilt de vastende, zoals de Islam deze beoogt, van iemand die slechts niet eet en drinkt? Wat is taqwa en hoe zetten wij onszelf aan tot verbetering? Naast de spirituele voordelen heeft de Ramadan veel medische voordelen! Wist jij dat ons lichaam wordt ontgiftigd van de schadelijke stoffen die wij dagelijks innemen?

Na ons gezamenlijk gebed, het genot van een heerlijke iftar en gezellige gesprekken tijdens het eten, was het alweer tijd voor de quiz! Al met al een geslaagde, leerzame, inspirerende en vooral gezellige avond, al-hamdulillah. De Ramadan staat in het teken van zelfbeheersing en zelfverbetering. Wat is er beter dan meteen aan de slag te gaan met jouw doelen voor de komende Ramadan? We vragen Allah om ons in staat te stellen het beste uit die spirituele maand te halen. We hopen jou in sha Allah weer te zien bij onze komende iftar!

MashriQ-ISA-Iftar1.png

Vorig bericht
De aarde in bruikleen
Volgend bericht
USR verkiezingskandidaat Yassine Daia

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.