Nieuwe stilteruimte in Transitorium op de Vrije Universiteit Amsterdam (VU)

ISA heeft een stilteruimte gerealiseerd in het Transitorium (VU, FPP). Lees hieronder het nieuwsbericht in Ad Valvas #6, jaargang 58, 14 oktober 2010:

14 oktober 2010 – In het gebouw van de Faculteit der Psychologie en Pedagogiek is een nieuwe stilteruimte waar gebeden en gemediteerd kan worden. Vicevoorzitter Latifa Tawfik van ISA (Islamitische Studentenvereniging Amsterdam) was het opgevallen dat haar medestudenten vaak een inham op de bovenste verdieping gebruiken om te bidden. Na een vraag van Tawfik regelde de facultaire studentenraad dat studenten en medewerkers nu op de vierde verdieping terecht kunnen. “We zijn erg blij dat het faculteitsbestuur zo serieus omgaat met de behoefte van studenten”, zegt ISA-voorzitter Hamza Akkar.

Klik hier voor het originele bericht in Ad Valvas.

Volgend bericht
Wereldse kennis vs Religieuze kennis

Gerelateerde berichten