Sisters’ Eve The Kick Off

Op donderdag 17 november 2011 was het eindelijk zo ver, “Sister’s Eve The Kick Off” vond plaats! De zaal begon rond zes uur rustig vol te stromen met meiden van diverse afkomsten. Bij binnenkomst kreeg iedereen de gelegenheid elkaar te leren kennen met een kopje thee of koffie en heerlijke koekjes. Nadat vrijwel iedereen plaats had genomen, werden de gasten welkom geheten en werd het verhaal van Ibrahim gereciteerd in het teken van de viering van ‘Id al-Adha. Hierna begon de band Assafaa te spelen. De dansvloer raakte al gauw vol en dit bleef het geval tot het afscheid van de band!

De avond heeft de verwachtingen van velen overtroffen, voor de meesten was dit hun eerste ‘halal party’ en waren verrast dat het zo gezellig was. Zoals een gast vertelde: “Het feest heeft mijn verwachtingen overtroffen. Dit was voor mij mijn eerste islamitische-meidenbijeenkomst en wist absoluut niet dat het zo gezellig zou zijn”. De bestuursleden die een praatje hebben gehouden met de gasten hadden vernomen dat velen op de volgende “Sister’s Eve” zeker aanwezig zullen zijn. Een aantal leden kwamen zelfs met het verzoek of het feest niet langer door kon gaan. Samenvattend kan gezegd worden dat het een geslaagd vrouwenfeest was, alhamdulillah. Iedereen heeft verantwoord gefeest en alle zorgen voor een avond opzij kunnen zetten. Wij als bestuur danken alle mensen die ons geholpen hebben, hebben bijgestaan en deel hebben genomen aan het feest!

Vorig bericht
Vicevoorzitter Latifa Tawfik genomineerd voor VU StudenTalentprijs
Volgend bericht
Nieuwe plannen voor gebedsruimtes VU!

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.