Speciale ISA-groet aan alle studenten

Een speciale ISA-groet voor onze ijverige studenten. Wij vragen Allah, de Verhevene, om iedereen te doen slagen voor de tentamens. ISA wenst jullie een ‘Id Mubarak Sa’id! Geniet van de rust, het samenzijn en natuurlijk het heerlijke vlees na weken van inspanning. Als beloning voor al jullie harde werken deze afgelopen week en ter ere van het Offerfeest, heeft ISA gezellige ‘Id-activiteiten gepland staan voor zowel de dames als de heren. Neem gauw een kijkje voor meer info en vier ‘Id met ons mee!

Wij vragen Allah, de Meest Glorieuze, om onze intenties te zuiveren en onze goede daden in de afgelopen dagen van de maand Dhul-Hijjah te accepteren. Ook herinnert ISA jullie er graag aan dat het van de Sunnah is om tijdens Ayyam at-Tashriq (de drie dagen na ‘Id) vaak de takbir op te zeggen.

Vorig bericht
Indoor Paintball for Men
Volgend bericht
ISA in faculteitsblad Babel (UvA)

Gerelateerde berichten