Ultimate Jumping | Guys Only

Afgelopen vrijdag was het dan zover! We bezochten het trampoline park I-Jump. Na het gebed nam de dagvoorzitter ons mee door het veelbelovende programma. We gingen van start met trampolinetrefbal. Middelbare schooltijden werden herleefd en met de trampoline werd er een extra dimensie aan toegevoegd!

De spanning was om te snijden terwijl de beide teams vol met strijdlust streden voor de overwinning. Trefballen vlogen door de lucht alsof het vogels waren! We sloten de avond af met het evenwichtsspel. Beide teams probeerden elkaar van de loopbalk af te krijgen. Het was werkelijk waar een ervaring om niet te vergeten!

Na de hartelijke felicitaties van onze dagvoorzitter, ging het winnende team er met de lekkernijen vandoor. Zowel de sportactiviteit als het eten smaken naar meer!

Wil jij ook onze (sport)activiteiten bijwonen? Volg ons dan op Facebook en Instagram en wie weet tot snel!

UltimateJumping_ISA_sport
Vorig bericht
Jubileumdiner
Volgend bericht
Ladies Eve: Zelfverdediging

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.