Vicevoorzitter Latifa Tawfik genomineerd voor VU StudenTalentprijs

De vicevoorzitter van ISA, Latifa Tawfik, was dit jaar één van de genomineerden voor de VU StudenTalentprijs. De StudenTalentprijs, is een prijs die wordt toegekend aan de meest talentvolle student van het jaar. Iedere faculteit draagt één student voor die een bijzondere prestatie heeft verricht of een waardevolle bijdrage heeft geleverd aan de maatschappij en de uitstraling van de VU.

Als ISA zijn wij bijzonder trots op Latifa en het feit dat zij andermaal erkenning krijgt voor haar talenten. Eerder was Latifa genomineerd voor de ECHO-award, welke wordt toegekend aan de meest excellente allochtone studenten in het hoger beroepsonderwijs en het wetenschappelijk onderwijs. Van harte gefeliciteerd Latifa!

Vorig bericht
Sluiting stilteruimte HvA: bestuur blijft bij zijn standpunt
Volgend bericht
Sisters’ Eve The Kick Off

Gerelateerde berichten