Welkom!

Je bent nu lid van ISA

Bedankt voor je aanmelding! Je bent nu lid van ISA. Als lid van ISA krijg je korting op onze evenementen en help je ons om nog meer dingen te organiseren.

Nu je lid bent van ISA kun je je uiteraard aanmelden voor onze evenementen met ledenkorting, of aanmelden voor onze evenementen die exclusief voor leden zijn. Hieronder vind je een overzicht van onze aankomende evenementen!

Loading Evenementen

Aankomende Evenementen

september 2019

Hoe ontwikkel ik mijn religieuze identiteit?

20 september 2019 / 17:45 - 21:30
Vrije Universiteit Amsterdam – Initium, De Boelelaan 1077
Amsterdam, Amsterdam 1081HV Nederland
+ Google Maps
Gratis 25 tickets left
flyer-idt

Is kennis van Shaykh Google & YouTube betrouwbaar? Hoe zorg je ervoor dat je consistentie krijgt in het praktiseren van de Islam? Wat is een madhhab? Moet je een madhhab volgen? Ben je benieuwd of herken jij jezelf in deze vraagstellingen? Dan verwelkomen we jou graag op ons evenement op vrijdag 20 september 2019! Met onze hoofdsprekers Imam Ilyas el Yousfi en Imam Yassin Abouyaala bespreken we hoe jij jouw Islamitische identieit kunt ontwikkelen. Daarna volgt er een paneldiscussie met…

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen

Volg ons op social media!

Instagram
LinkedIn
YouTube
Menu