Welkom!

Je bent nu lid van ISA

Bedankt voor je aanmelding! Je bent nu lid van ISA. Als lid van ISA krijg je korting op onze evenementen en help je ons om nog meer dingen te organiseren.

Nu je lid bent van ISA kun je je uiteraard aanmelden voor onze evenementen met ledenkorting, of aanmelden voor onze evenementen die exclusief voor leden zijn. Hieronder vind je een overzicht van onze aankomende evenementen!

Loading Evenementen

Aankomende Evenementen

november 2019

Migranten in Parijs

15 november 2019 / 20:00 - 21:00
Stedelijk Museum Amsterdam, Museumplein 10
Amsterdam, Noord-Holland 1071DJ Nederland
+ Google Maps
Gratis 20 tickets left

Wat hadden de kunstenaars Picasso, Mondriaan en Chagall gemeen? Inderdaad! Zij waren alledrie migranten! Kom naar het Stedelijk Museum en laat je meenemen in het verhaal over hoe zij als migranten succesvol werden in hét kunstcentrum van de wereld: Parijs. Vrijdag 15 november van 20:00-21:00 zal er speciaal voor ISA-leden een gratis rondleiding worden gegeven door de Blikopeners. Dit zijn jongeren werkzaam in het Stedelijk die hun leeftijdsgenoten enthousiast maken voor kunst en cultuur door het organiseren van rondleidingen, workshops…

Meer weten »

Een introductie tot de Shari’ah

20 november 2019 / 19:00 - 20:30
Online Nederland + Google Maps
€135

De Shari’ah, we horen er van alles over, maar wat is het precies? Waar bestaat het uit? Hoe verhoudt het zich tot de fiqh en de wet? Is de Shari’ah toepasbaar in elke plaats, tijd en context? Zo ja, hoe werkt dat dan precies? Kan de Shari’ah onze moderne technologische vooruitgang wel aan? In deze cursus maken we kennis met de Shari’ah, haar bronnen, doelstellingen en karakteristieken. We nemen een diepe duik in het kloppende hart van de Islam. Heb…

Meer weten »

Arabisch Madinah boek 3

23 november 2019 / 19:00 - 20:30
Online Nederland
€250

Heb je het eerste en tweede boek van de Madinah methode alweer achter de rug en heb je niet genoeg gehad? Wil je verder, maar ben je misschien gebonden aan verplichtingen thuis, met studie of op het werk waardoor reizen een obstakel vormt? Dan is deze online cursus een uitzonderlijke kans om met een adequate docent verder voort te bouwen op de basis die je al hebt in de Arabische taal. Middels een professioneel online leerplatform, kun je de lessen…

Meer weten »

december 2019

Beveiligd: Jubileumdiner – ISA bestaat 10 jaar!

Isolatorweg 29
Amsterdam, 1014 AS Nederland
+ Google Maps

Dit collegejaar bestaat ISA alweer 10 jaar! De afgelopen jaren hebben we verschillende mooie momenten meegemaakt en tegenslagen doorstaan, waar we enorm veel van hebben mogen leren en ontzettend van zijn gegroeid. Om hierbij stil te staan en de successen te vieren, zullen wij op maandag 9 december een groot jubileumdiner organiseren voor alle leden en betrokkenen die in de afgelopen 10 jaar grote bijdragen hebben geleverd aan het bewerkstelligen van onze doelen. ISA is sinds 2009 een actieve organisatie…

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen

Volg ons op social media!

Instagram
LinkedIn
YouTube
Menu