Welkom!

Je bent nu donateur van ISA

Bedankt voor je aanmelding! Je bent nu donateur van ISA. Als donateur van ISA krijg je korting op onze evenementen en help je ons om nog meer dingen te organiseren.

Nu je donateur bent van ISA kun je je uiteraard aanmelden voor onze evenementen met donateur-korting, of aanmelden voor onze evenementen die exclusief voor leden & donateurs zijn. Hieronder vind je een overzicht van onze aankomende evenementen!

Loading Evenementen

Aankomende Evenementen

oktober 2019

Cursus Arabisch – Madinah boek 1

30 oktober 2019 / 18:00 - 20:30
Vrije Universiteit Amsterdam – Hoofdgebouw, De Boelelaan 1105
Amsterdam, 1081HV Nederland
+ Google Maps
€135 13 tickets left
Arabisch-Madinah-boek-1

Ben je al in staat om in het Arabisch te lezen, maar weet je nog niet goed wat je leest en ben je op zoek naar meer verdieping? Heb je behoefte aan klassikaal les en wil je zo actiever bezig zijn? Het Madinah boek 1 werd reeds online gedoceerd. Nu ook op locatie. Deze methode legt een uitzonderlijke goede basis in de Arabische taal. De Madinah boeken worden al jarenlang gebruikt voor het onderwijzen van traditioneel Arabisch aan niet-Arabisch sprekenden…

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen

Volg ons op social media!

Instagram
LinkedIn
YouTube
Menu