Workshop ‘Stress & Gezondheid’

Goed zorgen voor ons lichaam is allereerst een voorschrift in de Islam en daarnaast doe je ook jezelf hier een groot plezier mee. Omdat wij weleens geneigd zijn om – tegen alle signalen in – niet naar ons lichaam te luisteren, besloten we voor onze bestuursleden een workshop Stress & Gezondheid aan te bieden. De workshop vond plaats op 7 januari en werd gegeven door drs. Ai Lien Djie (coach bij IPeP). Er werden concrete tips gegeven over hoe wij onze studententijd mentaal gezien zo gezond mogelijk door kunnen komen.

Een aantal van onze bestuursleden zeiden over deze workshop:WorkshopW250

‘Ik stond er eigenlijk nooit bij stil wat de gevaren en de triggers van stress zijn. Het was enerzijds confronterend om wakker geschud te worden en anderzijds een mogelijkheid om aan de hand van de tips verandering te bewerkstelligen en stress een halt toe te roepen.’
– Sarah

‘Stress lijkt iets heel abstracts omdat het zich in je hoofd afspeelt. Opeens maak je kennis met grafieken en theorieën die precies beschrijven hoe jij je voelt. Bizar en erg leerzaam.’
– Samya

‘Iedereen ervaart wel eens stress, maar wat nou precies de theorieën zijn weten we eigenlijk niet. Het was erg nuttig om eens wat achtergrondkennis op te doen. Bewustwording is de eerste stap richting verbetering.’
– Thawbana

Drs. Ai Lien Djie was tevens onze gastspreker bij onze activiteit Stress & Gezondheid op dinsdag 3 februari.

Vorig bericht
Paardrijden voor dames
Volgend bericht
Column – Samen bouwen aan een nieuwe generatie

Gerelateerde berichten