Bijdrage aan de Youth for Palestine

image YFPYouth for Palestine is een groep jonge activisten die aandacht vraagt voor de Palestijnse zaak en de mensenrechtenschendingen in bezet Palestina. Een streven dat ISA van harte steunt. Tijdens het afgelopen damesfeest, Ladies Eve, dat wij organiseerden om ‘Id al-Adha te vieren, hebben wij samen met onze gasten bijgedragen aan dit mooie doel. De winst van de kaartverkoop is namelijk deels ten goede gekomen aan hun weeskinderen-project in Gaza.

Met het bedrag van €156,- heeft het team in Gaza 10 kinderen kunnen voorzien van schoolspullen en/of een schooluniform al-hamdulillah. Wij danken onze gasten voor hun bijdrage en de vrijwilligers achter Youth for Palestine voor hun inzet. Youth for Palestine heeft ook andere projecten lopen voor Gaza. Like hun pagina: Youth for Palestine, blijf op de hoogte en lees hoe jij kan bijdragen aan de wederopbouw van Gaza!

Vorig bericht
How To Be A Productive Muslim
Volgend bericht
Cursus Qur’an-memorisatie & Tajwid

Gerelateerde berichten